Субота, 31 січня 2009, №10(748)

Балоги відмовилися від замку в Мукачевому

Ярослав Іваночко

Під тиском громадськості, ЗМІ, політиків та державних органів дружина Віктора Балоги відмовилася від оренди Мукачівського замку.

Утекти з України

Ярослав Іваночко

Україна невдовзі може стати країною пенсіонерів та державних чиновників, бо половина українських студентів не певна, чи знайде роботу після закінчення вищих навчальних закладів, а близько 30% студентської молоді хоче назавжди виїхати за кордон з рідної країни. 

Сюрприз школярам від мера

Ярослав Іваночко

Київський міський голова зробив ще один сюрприз - цього разу школярам. Леонід Черновецький підписав рішення Київ­ради про безкоштовний проїзд столичних школярів усіма видами комунального пасажирського транспорту.

Почнемо з понеділка...

Мирослава Іваник

Підприємці готові до страйків і голодування

Тече собі Полтва

Журналіст "Пошти" прогулявся набережною легендарної річки, замурованої у підземелля

Ставропігійська тяганина

Мар’яна Вербовська

Поки "Львівський ставропігіон" судять, його студенти переходять на навчання до інших вишів

Шухевич буде у Львові

Лілія Поліщук
У Львові хочуть спорудити пам'ятник Роману Шухевичу - генерал-хорунжому ОУН, головному командиру УПА. Відповідне рішення 30 січня прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

“Гарячі” телефони

Якщо Вам затримують зарплату чи пенсію, можете поскаржитися за "гарячими телефонами". Зокрема, у Львівській області діє "гаряча" телефонна лінія Головного управління пенсійного фонду України у Львівській області - 272 78 47 (номер телефону "гарячої" лінії Пен­сійного фонду України у Києві (044) 284 63 74).

Земля під смугу

Сергій Білий

На підставі затвердженого проекту реконструкції Львів­сь­кого аеропорту розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 23.01.09 №31/0/5-09 у пос­тійне користування ДП "Між­народний аеропорт "Львів" передано земельну ділянку загальною площею 11.8747 га земель запасу Сокільницької сільської ради Пустомитівського району. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Логопедичні пункти

У 10 школах міста створено логопедичні пункти. Відповідне рішення прийнято вчора на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради.

Подарунок рентгенами

Євросоюз зробив Україні найбільший подарунок за всю історію міжнародної митної співпраці

Формуючи післякризовий світ

На швейцарському гірськолижному курорті Давос триває Всесвітній економічний форум

“Штазі” керуватиме “Газпромом”?

Членом ради директорів російського монополіста може стати німецький майор у відставці

Другий шанс

Усі ми любимо маленьких котиків, собак та інших тваринок. Спостерігаючи за їхніми веселими витівками, забавами, отримуємо немало задоволення та порцію веселого настрою.

Знайти друга

Вирішили завести домашню тварину? Не кваптеся на ринок!

У Переяславі доблефувалися

355 років тому українці міняли короля на царя

Як позбулися ядерного “щита”

Найсуттєвішу запоруку незалежності все одно втратили б

ПРІОРитетність смаку

Мирослава Іваник
Ідеалу немає, але до нього варто прагнути. У Львові відкрився новий магазин-кав'ярня

Повернення дефіциту

admin

Час на закупи: чи спорожніють крамниці без імпорту?

Наразі вчасно

Ірина Цицак

Лікарів та вчителів у вимушені відпустки обіцяють не відправляти

Інформація як інструмент безпеки ділових відносин

Бізнес-розвідка. Мінімізація бізнес-ризиків компаній, підприємств умовах фінансової кризи та нестабільної економки.

“Полювання” на митних брокерів

Впертість, з якою діє ДМСУ, наштовхує на логічне припущення, що при офіційному перекладі Конвенції було здійс­нено маніпуляції - не помилку, а цілеспрямовану підміну тексту для створення можливості втручання в діяльність господарюючих суб'єктів.

Беззуба Феміда

Ярослав Іваночко

В українському судочинстві стало "доброю" традицією закривати справи, якщо до них причетні політики, посадовці різних рангів або їхні родичі.

Парламентський вінегрет

Ярослав Іваночко

Уже наступного тижня Верховна Рада знову почне працювати, а українці матимуть змогу спостерігати за черговими скандалами під куполом на Грушевського.

Кужель виключать з Партії регіонів

Ярослав Іваночко

На найближчому засіданні політради Партії ре­гіонів стоятиме питання про виключення з її лав Олександри Кужель, яку раніше було призначено на посаду голови Держкомпідприємництва.

Фірташ знайшов заміну Януковичу та Ющенку?

Втрата компанією "РосУкр­Енерго" позицій на газовому ринку стала приводом для розчарування Дмитра Фірташа своїми політичними покровителями із Секретаріату Президента і Партії регіонів, вважають політичні експерти.

Король біатлону

Андрій Левківський
Якщо запитати у будь-якого вболівальника, хто найкращий біатлоніст світу, - без сумніву, більшість назве одне ім'я - Оле-Ейнар Бьорндален

Між брехнею та піаром

Ігор Гулик

Тішимо себе ілюзією, що криза - не вічна, що вона зникне, розтане з першими променями весняного сонця. У крайньому випадку, дивимося на рік уперед: з початком 2010-го всі наші негаразди виглядатимуть смішними й жалюгідними.

Хроніки подружніх криз

Якби хтось видав історію світової літератури у символах, які найбільше відповідають кожному з авторів, навпроти Джона Апдайка, мабуть, опинилося б зображення паркана. Він згадує про паркан навіть тоді, коли пише про своє хобі: "Справжньому гравцеві у гольф для щастя потрібно небагато - паркан, на який він може повісити свою куртку".

Чужинець

Пригадую, як на одній зі станцій паризького метро - яке в передмістях ще наземне, і тільки з наближенням до центру пірнає у підземелля - в майже порожньому вагоні раптом стало темно, хоч було ще далеко до в'їзду в тунель.

Крик про самотність

Ярина Коваль

Вадим Сікорський, режисер, про свою нову режисерську роботу, бажання гармонії та спробу зрозуміти світ, у якому живемо

Сезон кінонагород

Катерина Сліпченко
Січень та лютий - місяці роздачі нагород у галузі кінематографії. Напередодні "Оскара" американські гільдії роздають власні відзнаки, які фахівці називають репетицією "Оскара". Адже переважно саме ті стрічки, які були відзначені професіоналами  у тій чи іншій галузі, згодом стають і лауреатами кіноакадемії.

До Львова прилетіла “Валькірія”

Фільм, що став скандалом ще під час зйомок, демонструють у "Кінопалаці"

Французи визначилися

Катерина Сліпченко

У Парижі було оголошено номінантів на одну із найвагоміших премій європейського кіно - приз французької кіноакадемії "Сезар".

Дорога змін

На львівські екрани вийшла одна із стрі­чок, що є лідером сезону за кількістю кінонагород. "Життя спочатку" (Revolutionary Road).

Регулярний джаз

Днями близько ста музикантів та всі небайдужі джазомани організували нарешті "Джаз-клуб. Львів".

Вечорниці серед фіордів

На жаль, від найближчих відвідин "Українського етно-диско" біль­шості львів'ян таки доведеться відмовитися.
0.7037 / 3.97MB / SQL:{query_count}