Четвер, 15 січня 2009, №3(741)

Дівчинка-богатир

У Ялті народилася дівчинка з богатирською вагою - 5 кг 550 г. Ріст дитини - 59 см, окружність голови - 39 см.

Замерзаємо!

Ярослав Іваночко

110 людей замерзли від холоду станом на кінець першої декади 2009 року. Про це йдеться у заяві омбудсмена України Ніни Карпачової. Третина замерзлих - безпритульні.

Кризові борги

Ірина Гищук
12 січня, о 23.00, після майже семи годин активних дебатів, Львівська міська рада таки ухвалила загальну частину бюджету міста

У пошуках праці

Ірина Цицак

На Львівщині офіційно 43 тисячі безробітних. Натомість є понад дві тисячі вакансій, серед яких - охоронці, офіціанти та продавці

Альтернатива газу

Ірина Залецька

Тарас Федак, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, про японську лозу і про шляхи подолання енергетичної кризи

Сповідь президента

Джордж Буш провів останню прес-конференцію

Ізраїль вбиває арабів фосфором

Сили спеціального призначення армії Ізраїлю вчора уві­йшли до передмість Гази, незважаючи на запеклий опір підрозділів ГАМАСу. За даними палестинських лікарів, у вівторок в Газі вбили понад 40 осіб, причому медики не мали доступу в більшість районів, які зазнали обстрілу з боку ізраїльтян.

Латвія бунтує

Тиха-мирна Рига у вівторок увечері нагадувала Багдад - близько тисячі людей трощили автівки, вітрини та грабували крамниці

Ласкаво просимо!

"Пошта" першою познайомилася з усіма Василями і Василинами, які народилися у ніч проти Старого Нового року від опівночі до ранку. Тепер пропонуємо і вам дізнатися про нових львів'ян і жителів області

Криза, яка звіріє у світі, не мала зачепити Україну

Ігор Мехеда (Раокріом), Білий Маг, про те, що нас чекає наступного року

Позашлюбні діти отримали статус

Ярослав Іваночко
Верховна Рада України ратифікувала Європейську конвенцію про правовий статус дітей, народжених поза шлюбом

Ліхтар і... скальпель

Під час операції з пересадки нирки у Центрі трансплантації Львівської обласної клінічної лікарні найвідповідальнішої миті вимкнули електрику. Півтори години хірурги працювали своїми інструментами при світлі ліхтарика

Лютневий “гість” гірший за?..

Ірина Цицак

На лютий медики Львівщини прогнозують пік захворювання на грип. Тоді й імовірна епідемія цієї недуги. Наразі ж кажуть, що ситуація дуже спокійна. Ба навіть у Львові та області у хворих ще не грип, а звичайна гостра респіраторна вірусна інфекція.

Є у нас в квартирах газ

Україна не крала палива... Вона його відбирала для забезпечення транзиту в Європу

“Укрпошту” модернізують

Ярослав Іваночко
"Укрпошта" має йти в ногу з часом і впроваджувати на виробництві новітні технології. Таку заяву зробив міністр транспорту і зв'язку України Йосип Вінський.

Інна послухає Віктора

Ярослав Іваночко

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань розслідування функціонування газотранспортної системи України і забезпечення газом споживачів у 2008 - 2009 роках просить надати в її розпорядження протокольні записи телефонних переговорів президентів України і Росії, а також стенограми переговорів керівників "Нафтогазу" і "Газпрому" з питань постачань і транзиту газу.

Європа мерзне, а в України страждає репутація

На Росію чекають масові судові позови за припинення транспортування газу до Європи.

Тимошенко міняє Стельмаха на Порошенка

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко хоче усунути від своїх обов'язків правління Національного банку і передати його повноваження наглядовій раді НБУ, яку очолює Петро Порошенко.

Під мікроскопом

Ірина Цицак
На Львівщині у 2009 році фірми, які матимуть намір стати учасниками тендерів, перебуватимуть під пильним оком правоохоронців.

ДНК-лабораторія

На Львівщині найближчим часом планують створити ДНК-лабораторію. Аналогічні структури також запрацюють при ГУ МВС України у Дніпропетровській, Київській, Луганській, Одесь­кій, Харківській областях, УМВС України у Вінницькій та Миколаївській областях. Про це інформує сайт МВС України.

Таємниця слідства чи свідка?

Ярослав Іваночко

Петро Олійник вважає себе невинним

Відставку уряду перенесли

Ярослав Іваночко

Тимошенко назвала потуги "регіоналів" профанацією

Визнали вільною

Економічно ми рухаємося у зворотному напрямі. Зате наша політика прогресує  

Чемпіон стрілецьких справ

У 1955 році в Бухаресті Микола Калініченко здобув звання чемпіона Європи з кульової стрільби у командному заліку. В цьому ж році за здобуті спортивні перемоги одержує звання заслуженого майстра спорту. Тоді ж він вступає у Львівський державний інститут фізичної культури (ЛДІФК), щоб здобути вищу освіту, де навчається заочно, за спеціальністю "викладач фізичної культури", і через п'ять років успішно завершує навчання.

 

Слимаки на склі

Катерина Сліпченко

Роберт Де Ніро, актор, про Голлівуд, Канни та комедії

Улюбленці музичного електорату

Найбільш обдарованим сучасним співаком України співвітчизники одностайно вважають Олександра Пономарьова. Такими є результати опитування, яке наприкінці минулого року оприлюднив "Корреспондент.net". 

Заборонена музика не завжди солодка

Музикою можна не лише насолоджуватися і навіть зцілювати хвороби, а й катувати. Днями британський благочинний фонд "Reprieve" з нагоди 60-ліття Всезагальної декларації прав людини запустив проект "zero dB", який присвячений боротьбі з використанням музики для тортур ув'язнених.

Схід та Захід разом

Сукіякі вестерн Джанго Sukiyaki Western Django

П’ять епох, сім імен

Органна музика львівських композиторів XVI - XX ст.

Езра Паунд за столом зі Сковородою

Олег Говда, Василь Габор, Олег Лишега, Василь Портяк. "Четверо за столом". "Піраміда"

1.0505 / 4.02MB / SQL:{query_count}