Вівторок, 30 грудня 2008, №87(738)

100 тисяч доларів за прийом у мера

Ярослав Іваночко

Нововведення Київського міського голови Леоніда Черновецького почало давати свої плоди. Сім бізнесменів, які 25 грудня на благодійній вечері в одному зі столичних ресторанів зустрілись із першим заступником голови Київської міської державної адміністрації Анатолієм Голубченком, перерахували до міського бюджету по 9,5 тис. дол.

У Євпаторії знайшли підозрюваних

Ярослав Іваночко

Генеральна прокуратура затримала перших підозрюваних у справі вибуху в житловому будинку в Євпаторії.

Дорогі квадратні метри

Ірина Залецька

Із першого січня знову на 3 - 25% зросте вартість "комуналки"

Німці розкоркують Львів

Мар’яна Вербовська

Наступного року німецький банк виділить Львову 500 тисяч євро для впорядкування місцевих проблем з транспортом. Основний акцент робитимуть на рятуванні міста від вихлопів, збільшуючи кількість електро­транспорту, який екологічно чистіший, а фінансово економніший. Нещодавно департамент містобудування ЛМР підписав з німецьким об'єднанням трьох компаній  договір про розробку стратегії, а вже в січні банк KVF підпише з Ратушею угоду про фінансування цього проекту протягом 20 років.

Пільги для готелів

Мирослава Іваник

Міська влада пропонує надати низку пільг фірмам, які планують будівництво чи реконструкцію готелів до Євро-2012 у Львові. Щоправда, це стосуватиметься лише тих готелів, що потрапили до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року.

“Чудо-поїзду” рейки не потрібні

З 1 січня всі охочі зможуть більше дізнатися про історію Львова, катаючись на одному з двох кольорових "Чудо-поїздів" з прозорими дахом та стінами. Щоправда, ці потяги нагадують транспортні засоби хіба ззовні - насправді рейки їм не потрібні - "паротяг" та два вагони пересуваються на колісних парах.

Час рішень

Мар’яна Вербовська

Отець Борис Ґудзяк, ректор Українського католицького університету, доктор церковної історії, про радість, піст та підсумки року

Замовчана хвороба

Рідні хворих на аутизм залишаються наодинці зі своєю проблемою

Пекло на Землі обитованій

Ізраїль розпочав воєнну операцію проти сектору Газа "Литий свинець"

“Зальотний” президент

Лєх Качиньськи став одним з найголовніших героїв рейтингу найдурніших вчинків польських політиків у 2008 році. Відомий тижневик "Wprost" пригадав президентові направду смішну історію, коли він у жовтні з великими труднощами летів до Брюсселя, але так і не потрапив на дискусію лідерів ЄС щодо Грузії.

Щоб душа співала і шлунок не бурчав

"Пошта" вивідувала секрет, як на свята всього скуштувати і при цьому не переїсти

Бенкет під час чуми?

Андрій Бурда

Останні дні року - період масових корпоративних святкувань. Усілякі бенкети з колегами завжди існують для того, аби забути про справи буденні і зміцнити стосунки в колективі. Однак такі благородні наміри цього року зможуть втілити керівники далеко не усіх фірм та компаній. Через фінансову скруту 50% керівників відмовилися проводити новорічні бенкети чи, у кращому випадку, суттєво скоротили їх бюджет.

З двох, що чубляться, виграє третій

Поки основні політичні сили України ніяк не можуть "справедливо" поділити владу, виконання миротворчої місії вкотре взяв на себе Володимир Литвин. Щоправда, багато фахівців переконані, що "благородна" роль теперішнього Голови Верховної Ради (ВР) України не обмежується лише національними інтересами, мовляв, і неозброєним оком видно, що він мітить значно вище - незабаром нові президентські вибори.

Ющенка узаконили, партію “очистили”

Ярослав Іваночко

Помилкою назвав Президент і голова партії "Народний союз "Наша Україна" Віктор Ющенко створення та підтримку депутатами своєї партії коаліції у Верховній Раді. 

Ющенко Стельмаха не “здасть”

Ярослав Іваночко

Президент Віктор Ющенко не має наміру реагувати на іні­ціативу Верховної Ради щодо звільнення Володимира Стельмаха з посади Голови Національного банку.

Пасивний відпочинок

Андрій Левківський

Традиційно новорічні свята у світі спорту не насичені подіями. В такий час не буде зайвим дещо відволіктися від реальних спортивних подій і переглянути фільми на цю тематику.

Критик сам собі

Катерина Сліпченко

Майк Тайсон, колишній боксер, про своє життя, кіно та колишні помилки

Новорічне

Ігор Гулик

...Звісно, те, яким буде наступний, 2009-й, лежить наразі у площині наших передчуттів, задумів та мрій. Але, мабуть, не є особливим відкриттям твердження, що власне наші думки й провокують дійсність, роблять її такою, якою вона, зрештою, є, точніше, коли йдеться про майбутнє, буде.

Подарунок на мільйон

Директор Львівської філармонії знає, як здолати кризу

Кохання за правилами та без

Ярина Коваль

Прославленням жінки завершив цей рік театр імені М. Заньковецької, запросивши львів'ян минулими вихідними на прем'єрну виставу мелодрами А. Дюма-сина "Дама з камеліями" у постановці Федора Стригуна (як  режисер дійства долучилася і Таїсія Литвиненко). Те, що суспільству, попри всі негаразди, бракує розмови про сокровенне, засвідчила табличка "Всі квитки продані" на касі театру, яку 27 грудня можна було побачити уже за сорок хвилин до початку вистави.

Гарольд Пінтер і склянка крові

Британський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури 2005 року, помер на саме католицьке Різдво у віці 78 років
16.6916 / 4.01MB / SQL:{query_count}