Субота, 20 грудня 2008, №83(734)

Життя погіршується

Ярослав Іваночко

Порівняно з початком року в Україні істотно знизилася платоспроможність населення й швидко скорочується середній соціальний прошарок.

МАФи нарешті у “схемі”

Дворічна тяганина навколо малих архітектурних форм у Львові нарешті завершилась. Під барабанний дріб власників МАФів депутати затвердили "Перспективну схему розміщення  малих архітектурних форм". І власники можуть спокійно подавати документи в дозвільний офіс на продовження роботи. Хоча не обійшлось без спроби підмінити одну ухвалу іншою і при цьому "загубити" 74 МАФи.

Чемпіонат-2012 стає примарою…

Мирослава Іваник

Президент може забрати футбольне свято зі Львова

Облігацій не буде!..

Ірина Залецька

... принаймні  зараз. Міські обранці  вирішили не починати рік Бика з новими боргами

До нас приходив Миколай. А до вас?

У редакції "Суботньої Пошти" гостював святий. Справжній-справжнісінький

Озброєний і дуже небезпечний

Перша атомна бомба може з'явитися в Ірані вже у 2009-2010 роках

Масові арешти в Іраку

Міністерство внутрішніх справ Іраку цього тижня за­арештувало 35 чиновників, яких підозрюють у підготовці державного заколоту. Зараз колишніх співробітників полі­ції (серед яких є навіть генерали) та поважних чиновників допитують.

Насправді був Федоровичем

"Першодрукар" підписувався інакше, аніж викарбувано на пам'ятнику

Архівна страва

Ірина Гищук

Пивні плакати замість шпалер; на полицях, ніби з роз­кладки букініста, - популярні книжки бібліотечки совкових інтелігентів; на барній стійці - величезний червоний будильник часів молодості наших мам, - перше, що впадає у вічі. Довкола й купа інших предметів побуту епохи Союзу. Усе це в спокійних коричневих тонах під пом'якшеним оригінальними шкіряними абажурами світлом, при якому атмосфера набуває якогось змовницького настрою. Назва також інтригує - паб "Архів".

 

Українці без м’яса

Андрій Бурда

Надшвидкими темпами в Україні продовжує зменшуватися виробництво м'яса. Тепер ми споживаємо 400 тис. тонн іноземного м'яса. Поза тим, м'ясопереробна галузь України стрімко занепадає

Дорога залізниця

Андрій Бурда

Залізничники підготували черговий сюрприз -
вартість пасажирських перевезень у міжнародних поїздах зросла на 15%

Хто на черзі?

Ірина Гищук

У поле зору правоохоронних органів може потрапити Петро Олійник, екс-голова Львівської обласної державної адміністрації, а сьогодні - заступник голови Секретаріату Президента та представник Президента України у Верховній Раді

Плече громадськості

Ірина Цицак

Громадські організації Львова найактивніше в Україні намагаються протидіяти корупції

Балога – руйнівник року

Ярослав Іваночко

Віктора Балогу, який є головою Секретаріату Президента України, назвали "Особистістю року" за версією журналу "Кореспондент"

На Стамбул!

Дмитро Сирота

Харківський "Металіст" на мажорній ноті завершив виступ у Кубку УЄФА. Втрете харківський клуб вириває мінімальну перемогу на останніх хвилинах, при цьому зберігаючи свої ворота недоторканними. Підопічні Мирона Маркевича продемонстрували усій Європі, що їх потрібно поважати, і спростували міф про неспроможність україн­ських клубів як слід грати на останніх хвилинах зустрічей.

Хей зав’яже з боксом після поєдинку з Кличком

Валерій Семишкур, естонський боксер-надважковаговик, про свій бій з Девідом Хеєм, колаж з відрізаною головою Кличка та шанси українських чемпіонів у бою з Хеєм

Про тестамент

Ігор Гулик

Недавно в ефірі радіо "Свобода" Кость Бондаренко згадав Віктора Мироненка - колишнього лідера українських комсомольців. За його (Мироненка - "Пошта".) теорією, наприкінці 80-х років у комуністичній партії було три течії - горбачовська, єльцинська і течія Лігачова. Сьогодні, мовляв, ці три проекти дістали своє втілення в Україні, Росії і Білорусі. Україна є продовженням горбачовських експериментів і горбачовської перебудови.

Передача

Коли мені зателефонував знайомий і сказав, що є можливість передати дещо до України, я відразу відклав усі справи. За роки, що живу за кордоном, передав уже стільки пакетів, валіз, пакетиків, конвертів. Цього разу чувся вдячним ще й за те, що то була нагода "з машиною", бо не мало би виникнути почуття провини, коли традиційно принесу на вокзал більше, ніж сподівається мій кур'єр.

Із “Сніжності” – в директорське крісло

Кілька днів тому в ЛОДА підписали розпорядження про призначення Юрія Гнатковського виконувачем обов'язків директора львівського Палацу мистецтв.

Перші ластівки Берлінале

Катерина Сліпченко

Берлінський кінофестиваль, що своєю конкурсною програмою відкриває рік, уже встиг оголосити перші фільми, які змагатимуться за "Золотого ведмедя", та деякі фільми позаконкурсної програми.

Різдвяна феєрія вже у Львові

Ярина Коваль

Відповідь на те, чи варто мистецьким галереям працювати під сам Новий рік  чи у Свят-вечір, львівська галерея "Зелена канапа" знайшла для себе минулого року: саме у ці дні несподівано для неї самої пережила великий наплив гостей - до нашого міста люди тради­ційно їхали і будуть їхати святкувати. Відтак уже вдруге "Зелена канапа" організувала різдвяну виставку і знає: вона матиме попит.

Традиція не знає кризи

Як і щороку, камерний оркестр "Академія", керований Мирославом Скориком та Артуром Микиткою, підготував львів­ським шанувальникам "Різдвяний музичний дарунок".

Десять років разом

Разом із Міжнародним новим симфонічним оркестром "Inso-Львів" сьогодні львівські меломани матимуть нагоду відзначити десятиліття українсько-швейцарського колективу

Пастка для глядачів

Із невідомих нам причин саме в ідилічний пе­ріод зимових свят "Кінопалац" вирішив продемонструвати стрічку далеко не першої свіжості, та ще й з "душком".
0.5342 / 3.91MB / SQL:{query_count}