Вівторок, 9 грудня 2008, №78(729)

Розподіл повноважень

Марцін Герра, голова правління компанії "PL.2012", про вирішення організаційних конфліктів, роботу своєї організації та потребу стабільності

Рекорд песимізму

Соціологічні дослідження свідчать про рекордний рівень соціального песимізму в Україні, який проявляється у край негативній оцінці жителями всіх регіонів політичної ситуації в країні, економічного стану, а також у різкому зниженні задоволеності громадянами життям, яке вони ведуть.

Українці згадають 90-ті

Ярослав Іваночко

Злидні й нестачі 90-х років все реальніше загрожують добробуту українців. Тим, хто забув, як це було, вже незабаром доведеться пригадати всі тонкощі виживання у екстремальних умовах безгрошів'я.

Прогресивна Донеччина

Ярослав Іваночко

Школярі, які полюбляють прогулювати уроки, відтепер не почуватимуться безпечно. У Маріуполі Донецької області батьки через Інтернет зможуть дізнатися про те, скільки уроків пропустили їхні чада.

В обхід ПДЧ

Ярослав Іваночко
Міністр закордонних справ Володимир Огризко допускає вступ України в НАТО без отримання Плану дій щодо членства.

Проїхатись і… сісти

Мирослава Іваник

Тим, хто підроблятиме трамвайно-тролейбусні квитки, у Львові загрожує кримінальна відповідальність... за зґвалтування

Узаконити незаконне

Мирослава Іваник

"Знесіння": серіал із забудовою парку триватиме й надалі

Мораторій на ялицю

Ірина Цицак

На Львівщині та Івано-Франківщині заборонили рубати ялицю білу. Зі самовільним вирубуванням зелених красунь традиційно боротимуться штрафами, які зросли втричі 

Шість годин над прірвою

Мар’яна Вербовська

Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду попереджає про канатно-крісельну небезпеку

Мер позривав пломби

Ірина Залецька

Місь­кий голова Яворова Віта­лій Домашовець був змушений самостійно зірва­ти пломби на котельні, яка обі­гріває школу і дитсадок на території Яворівського гарнізону.

“Ставропігіон” голодує

Четверо студентів університету "Львівський Ставропігіон" оголосили безстрокове голодування на знак протесту проти закриття цього навчального закладу

Архівна правда

Ірина Цицак

Володимир В'ятрович, директор Галузевого державного архіву СБУ, про документи карально-репресивних органів, політику голодоморного гетто та справу Івасюка

Хто хоче – той сяде

Зірку американського футболу засудили до 33 років в'язниці

Президент США визнав свою вину

Джордж Буш, який залишає президентську посаду в січні 2009 року, вперше визнав свою відповідальність у зв'язку із скандалом 2004 року, коли було оприлюднено факти знущань над ув'язненими в іракській в'язниці "Абу-Грейб".

І прости нам провини наші…

Прощення за свої гріхи молимо у Бога щодня, а прощати чужі вміє далеко не кожний

Кілька печальних рефлексій

...Його одверте небажання гасати редакціями періодичних видань, аби зайвий раз дати розлоге глибокодумне інтерв'ю чи прилаштувати незалежну рецензію про свою книжку, нерідко дивувало багатьох.

Осінь цивілізації

Світлана Одинець

Чи є життя після постмодернізму? 

Іграшкова лихоманка

Вибираючи презент від Миколая, поцікавтеся, чи не зашкодить він дитячому здоров'ю

Стовідсотковий сік

"Пошта" з'ясовувала, чи можна вірити цьому напису на упаковці

Мільйонерів заженуть у тінь?

У Верховній Раді зареєстровано новий законопроект, що передбачає збільшення податкового навантаження на тих, хто отримує надвисокі зарплати

Ющенко нагадав про указ

Ярослав Іваночко

Учора Президент Віктор Ющенко нагадав Верховній Раді, що указ про припинення її повноважень не скасований, а лише призупинений.

Костенка переобрали

Ярослав Іваночко
Українська народна партія переобрала своїм головою Юрія Костенка. Про це сказано у повідомленні прес-служби партії.

Дивовижний сакрум

Ярина Коваль

У яскраве феєричне дійство за участі оригінального молодіжного фольк-гурту "Відимо" із Сянока перетворилося у Музеї етнографії  та худож­нього промислу відкриття виставки живопису Роксоляни Прийми-Таміоли та Здіслава Пенкальського. Сповнений сильної позитивної енергетики народний спів "Відимо", накладений на чужорідні барабанні ритми, суттєво активізував як гостей, так і господарів дійства.

Макіяж у підводному човні

- А зараз ми зіграємо музику, більш прийнятну для людського вуха, - оголосив одну з композицій, які звучали під час суботнього концерту фестивалю "Jazz Bez", вокаліст та кларнетист краківської групи "Laboratorium. Second life" Марек Стришовскі. - Вона називається "Макіяж" і присвячується однойменному фільму. Можна сказати, що доволі відомому. Принаймні нагородженому на одному з кінофестивалів. Хоча сьогодні, здається, усі фестивальні фільми десь нагороджують.

Музикант нашого часу

Маркус Белльгайм, німецький піаніст, про Моцарта, Мессіана і сучасну музику

Нова “Корона Данила Галицького”

Ярина Коваль

Книгу львівського письменника Романа Коритка "Корона Данила Галицького" читач уже тримав у руках, коли вона вперше побачила світ 1996 року у видавництві "Червона калина". Цей перевиданий сьогодні у видавництві "Тріада плюс" історичний роман є не лише доповненим, а й вийшов у час, коли описані у ньому події особливо співзвучні з тим, що зараз маємо у державі.

Олів’є Мессіан, релікт із майбутнього

blank_page Завтра минає сто років від дня народження Олів'є Мессіана.
0.9244 / 4.01MB / SQL:{query_count}