Вівторок, 28 жовтня 2008, №60(711)

Експертів тут немає

Сергій Тігіпко, голова правління Сведбанку, про програму виходу з кризи, фаховість НБУ і допомогу інвесторам

Газ подорожчав знову

Національна комісія регулювання електроенергетики на засіданні 25 жовтня підвищила роздрібні ціни на природний газ для населення з 1 грудня на 35% -  до 48,36 - 196,86 коп. за кубометр.

Бомба чи петарда?

Ірина Гищук

Юрій Луценко підкинув полінець  у багаття львівського єврофутбольного скандалу

Теплове дежавю

Ірина Залецька

Лише 15% судових рішень стосуються боржників, які мають об'єктивно складні життєві умови

ДАІшна евакуація

Ірина Цицак

Зі 17 листопада автівки, припарковані у недозволених місцях, забиратимуть вже не муніципали, а працівники ДАІ

Кому набридло сміття

У суботу активісти ГО "Кротус", "Новий Акрополь" та екологічного гуртка при географічному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка у рамках проекту "Нам набридло сміття навколо!" провели акцію зі збору сміття в парку "Погулянка".

Наш термінал на Балтиці

Мирослава Іваник

Остап Козак, депутат Львівської обласної ради, про Балтійський регіон, Галичину та нові можливості держави

Хожув vs Львів?

Ірина Гищук
Поляки вкотре акцентують увагу на тому, що Львів може втратити Євро-2012. Міхал Кобоско - організатор циклу конференцій "Євромонітор" у польських містах-господарях чемпіонату, одна з яких відбувалася днями у Хожуві, заявив, що легендарний сілезький стадіон, який є резервною ареною для проведення матчів польсь­ко-українського Євро-2012, має все більше шансів потрапити до групи основних об'єктів, адже в Україні є проблеми з містами-господарями

“Золота лихоманка” по-українськи

Обсяги продажів банківського золота стрімко набирають темпів

Недільний десант

Американська армія  атакувала Сирію та регулярно бомбардує Пакистан

Далай-лама здався

Духовний лідер Тибету Далай-лама полишає спроби домогтися більшої автономії від Китаю. Про це він заявив, виступаючи перед своїми прихильниками у місті Дхарамсала на півночі Індії, де міститься уряд Тибету у вигнанні, повідомило BBC. Своє рішення він пояснив відсутністю позитивної відповіді з боку Пекіна.

Китайці у Норвегії

Так у неділю ввечері оригінально припаркувався в одному з кафе у центрі норвезької столиці Осло водій автомобіля посольства Китаю

Малятка-дошкільнятка

Психологи твердять: потенціал дитини формується саме у дошкільному віці

Одяг для безпритульних

Хоч надворі ще сонячно, температура повітря відчутно знижується. Це передусім відчувають ті, хто не має даху над головою, а ночує де завгодно: у підвалах, занедбаних будинках, дачах тощо. За повідомленням прес-служби Львівської міської ради, безпритульним тепер не тільки роздаватимуть гарячі обіди, а й одяг.

Незрячим львів’янам аплодували стоячи

Львівська обласна організація незрячих організувала у Вінниці інтегрований концерт "Відчинилося життя" за участю незрячих солістів з усієї України та естрадних співаків. Уперше проект від­бувся у Львові на початку цього року. Відтоді з ініціативи львів'ян він мандрує Україною, і, за словами організаторів, супрово­джують його бурхливі оплески та подяка глядачів.

Трибунал сумління?

Світлана Одинець

Відлучені від Церкви "підгорецькі отці" продовжують свою діяльність: у конфлікт втягується все більше мирян

Медицина також наука творча

Ярина Коваль
Бернар Паві, основоположник дитячої пластичної хірургії у Франції, про свій фах, людську психологію та власний зв'язок з Україною

Вогонь, який не згасає

Щойно минули ювілеї академіка Д.Д. Зербіно та створеного ним Інституту клінічної патології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Аптеки повертають ціни

Лише після втручання органів контролю Львівщини в регіоні відбулося зниження роздрібних цін на ліки. Державна інспекція з контролю за цінами у Львівській області констатує: у регіоні було зафіксовано стрімке підвищення цін на ліки від 4 до 40%. Головною причиною подорожчання ліків стало підвищення відпускних цін на оптовому ринку дистриб'юторами.

МВФ дає гроші для України

Міжнародний валютний фонд і уряд України досягли принципової угоди про виділення Києву кредиту в розмірі 16,5 млрд дол. Про це йдеться в опублікованій 26 жовтня заяві голови фонду Домініка Стросс-Кана, повідомляє радіо "Свобода".

Іржа, що їсть металургію

Уряд надав пільги підприємствам гірничо-металургійного комплексу

Gallina Blanca від’їхала

Всесвітньо відомий виробник продуктів швидкого приготування згортає своє виробництво в Україні

Без європейської колективної безпеки Україна не виживе

Ярослав Іваночко

Олександр Скіпальський, генерал-лейтенант, екс-начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони, про політичну ситуацію в Україні та євроатлантичні перспективи

Незадоволені майже всі

Черговий, 12-й тур української футбольної першості видався вкрай миролюбним. Лише дві команди в цей ігровий період спромоглися здобути перемоги, натомість у шести двобоях був зафіксований нічийний результат. Попри те, що багато клубів поповнило свої скарбнички набраними очками, чимало команд незадоволені кінцевими результатами.

Турнір, що народжує гросмейстерів

Іван Яремко
Минулого тижня  у Львів­ському шаховому клубі стартував традиційний міжнародний турнір пам'яті Михайла Павловича Василишина (1938 - 2002), багаторічного керівника львівського спорту. Саме за його керівництва обласним спорткомітетом виросли гросмейстери Марта Літинська, Олександр Бєлявський, Адріан Михальчишин, Олег Романишин, які багато років створювали шахову славу нашому місту, перемагаючи на найпрестижніших змаганнях.

Гра без свічок

Ігор Гулик

Ще задовго до виборів в Україні зателефонувала знайома, - взялася "розкручувати" якусь дрібну партійку з геть невідомою назвою, але з обов'язковою складовою "народна". Відтак у Києві походили так звані "контрсистемні націона­лісти", класні хлопці, але чомусь з фанерними щитами і росій­ським акцентом.

“Молодість” із молодістю

Катерина Сліпченко

Завершився 38-й Міжнародний кінофестиваль у столиці України

Паперові карби

Ярина Коваль

У Музеї етнографії - шал паперової витинанки

Кода легенди

Сьогодні в Концертному залі ім. П.Чайковського у Москві прощаються із культовим співаком радянської доби Муслімом Магомаєвим

Обрамимо Труша

Ярина Коваль
Велику виставку творчості видатного українського художника Івана Труша зараз орга­нізовує у своїх стінах Національний музей у Львові. Задум відкрити таку експозицію  із власних фондів якраз у день народження музею - 13 грудня - виник через те, що наступного року святкуватимемо 140-річ­чя від дня народження Івана Труша та 20 років від заснування його художньо-меморіального музею.

Оптимістична трагедія

Своєрідні тематичні концерти у Львівській філармонії останнім часом вже стали майже доброю традицією. І, схоже, ідея виявилася вдалою: музичні вечори, об'єднані одним образом, багатогранно відчитаним композиторами різних країн та епох, збирають чималу публіку. А коли йдеться про такі "вічнозелені" хіти, як історія Ромео і Джульєтти - то й передовсім молодих слухачів.

Старої творчості додержане вино

"Так, друже дорогий, ми любимо одно:
Старої творчості додержане вино"
1.1420 / 4.04MB / SQL:{query_count}