Субота, 18 жовтня 2008, №56(707)

Штрафна революція

Ірина Цицак

Жорсткі покарання для несумлінних водіїв запрацюють із листопада. Передбачено виправні роботи і навіть арешт

Котли і діти

Ірина Залецька

Через неготовність опалювальних систем понад 1 500 дітей навчатимуться в холодних приміщеннях

Рука руку?

Ірина Залецька
Депутати і міський голова  сперечаються, хто більше завинив, неналежно готуючи Євро-2012. ЗМІ наказано стулити пельку

Ось вам старий тариф!

Ірина Цицак

Тарифи на проїзд у громадському транспорті наразі у Львові не зростають. Планували, що нову вартість проїзду пасажирів у міських маршрутках та електротранспорті затвердить учора виконком Львівської міської ради.

“Непрописані” проблеми

Мар’яна Вербовська

Прописку в Україні скасували ще 2004 року, щоправда, відмовитися остаточно від цього пережитку радянської епохи так і не змогли, тож натомість з'явився аналог прописки - реєстрація. І хоча законодавство декларує її необов'язковість (що, власне, і мало б бути основною відмінністю від прописки, яку вимагали поголовно), сторінка в паспорті без штампу "зареєстровано за адресою" тягне за собою проблеми, що не мають вирішення...

Два для одного

Мар’яна Вербовська

Львів отримав одразу пару інвестиційних пропозицій

Кодекс рівноправності

Ірина Цицак

Зореслава Ромовська, автор проекту Сімейного кодексу, професор Академії адвокатури України, про відповідальність та "аліментну революцію"

Християнська святиня в небезпеці

Храм Гробу Господнього в Єрусалимі може завалитися, принаймні фахівці стверджують, що його дах - у критичному стані. Річ у тім, що на дахівці Храму розташований монастир ефіопської християнської церкви "Deir al-Sultan". 26 його келій та дві каплички необхідно терміново укріпити, бо вони можуть прос­то провалитися всередину.

Примара ядерної війни

За даними розвідки США, Пакистан перебуває на межі колапсу

Пільги на проїзд є чи ні?

"Звертається до вас пенсіонерка Валентина Іванівна Проць...

Робити операцію чи ні?

"Доброго дня, редакціє. Звертається до вас із проханням жителька Сум, мати 1,5-річного сина Надія Остапчук...

Трамваї ламаються – страждають пасажири

"Шановні журналісти, може, ви допоможете довідатися правду, бо навколо такий безлад, що людина почувається абсолютно безправною...

Реєстр рейдерів від Луценка

Ярослав Іваночко

Керівництво Міністерства внутрішніх справ має намір створити електронний реєстр компаній, охоронних фірм і несумлінних суддів, причетних до рейдерства, а також під­приємств, що постраждали від нього. Таке рішення ухвалили на колегії МВС, пише Комерсант-Україна.

Україні дадуть грошей

Ярослав Іваночко

Міжнародний валютний фонд обіцяє допомогти Україні в стабілізації економічної ситуації.

Газовий сюрреалізм

Президент звинуватив уряд у газових боргах

Велика трудова депресія?

До кінця нинішнього року в Україні може з'явитися півмільйона нових безробітних

Шубу вбили навмисно?

Слідство у справі загибелі прокурора Дніпропетровської області Володимира Шуби разом із ключовою версією нещасного випадку розглядає також і версію навмисного вбивства, зокрема замаху на вбивство і навіть запланованого вбивства, пов'язаного зі службовою діяльністю загиблого. 

“Критичні дні” виборчого процесу

Ярослав Іваночко

Учора Київський апеляційний адміністративний суд переніс на 21 жовтня розгляд скарги Секретаріату Президента України на ухвалу Окружного адміністративного суду столиці, яким припинено дію Указу глави держави про призначення дострокових парламентських виборів. У зв'язку з цим заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук заявила про настання критичного моменту для організації проведення дострокових парламентських виборів, призначених на 7 грудня.

П’ятеро постраждалих

Останній місяць в українському футболі минув під знаком тренерських відставок

Терен свободи

Ігор Гулик

Тараса Прохаська читаю рідко, однак майже всі його есе, що з'являються на "Форпості", не минають моєї уваги. Серед них є різні, оскільки то не стільки есе, як, радше, колонки для друкованих видань. А газетна колонка - вона ж завжди плід не натхнення, а настрою. Принаймні вважаю, що так воно і є насправді.

Що робити з Гітлером?

Чи можуть книги бути небезпечними? Це питання хвилює диктаторів та пильних охоронців моралі ще з часів середньовіччя. Головною темою знаменитого бестселера Умберто Еко "Ім'я рози" стала спроба церкви заборонити читачам доступ до однієї з найважливіших книг античності. А про "шкід­ливість" творів того чи іншого сучасного автора доволі часто чуємо і нині, попри всю архаїчність таких тверджень.

Гітлер у кожній вітальні

Цього року Німеччина святкує дивний ювілей - 75-річчя з моменту винаходу так званого "народного радіо", німецького відповідника нашого "брехунця". Роль цього радіо у пропагуванні нацизму складно переоцінити.

“Ілюзія страху” на “Оскар”

Катерина Сліпченко
"Ілюзія страху", картина за книгою віце-прем'єра України Олександра Турчинова, знята Олександром Кірієнком ("Помаранчеве небо"), де зіграли російські актори Андрєй Панін, Алєксєй Пєтрєнко, Сєргєй Гармаш та інші, змагатиметься за право потрапити у но­мінацію "найкращий фільм іноземною мовою". Про це повідомив "Корреспондент.net".

Досвідчена “Молодість”

Катерина Сліпченко

Сьогодні відкривається 38-й Міжнародний кінофестиваль "Молодість". Традиційно його центром стане конкурсна програма, і також традиційно його гості та учасники зможуть подивитися багато картин, так чи інакше вартих уваги, у позаконкурсній програмі.

З “Б.О.А.” на плечах

Ярина Коваль

За що симпатизую галереї "Зелена канапа" - за її нездоланне тяжіння до усього мистецьки вартісного, що присвячене жінці, її оспівує або її хвилює. Винятком не стала і виставка "Б.О.А." живопису в техніці батику Анни Атоян, скульптури Ольги Пильник та колажу в пластику Беати Корн. Властиво, абревіатура з початкових літер імен трьох модерних художниць і мала би наштовхнути глядача - саме у "Зеленій канапі" цими днями слід шукати цікаву жінку.

Ми всі зіткані з любові

Ярина Коваль

Лідія Вовкун, заслужена артистка України і дружина міністра культури України, про " Емілі", дім та силу любові

„Сто козацьких рушників”

... експонуються зараз у Музеї етнографії та художнього промислу

“Ночі в Роданте”

Усім шанувальникам Річарда Гіра

“На каву до Львова”

У неділю завершиться міський фестиваль "На каву до Львова".
12.1608 / 4.03MB / SQL:{query_count}