Субота,27 вересня 2008, №47 (698)

Українці знову в заручниках

Знову сомалійські пірати захопили судно, і знову в заручниках опинилися українці.

Вода спалила трамвай

Надзвичайна подія сталася в Києві. Висадивши пасажирів на кінцевій зупинці, трамвай №29 цілком згорів за 18 секунд!

Українське військо: міф чи реальність?

Кожна демократія в чистім виді, така, як наша сучасна демократія українська - це організм без спинного хребта. Спинний хребет кожної державної, а отже, й державно-демократичної організації - армія...

Парковий самоблуд

Мирослава Іваник

Прийшов, побачив, побудував - дві приватні садибки постали у парку "Знесіння" без жодних дозволів

Приборкання “горбатого”

У рамках акції до дня народження "Запорожця" у Львові намагалися побити рекорд України з місткості у салоні "Запорожця ЗАЗ-965".

Євро буде

Мирослава Іваник

УЄФА підтвердила проведення Євро-2012 в Україні та Польщі

Ніхто нікуди не поїхав

Ірина Цицак
В електричці Львів - Мостиська 24 вересня стався прикрий інцидент, який спричинив не лише проблеми для тих, хто їхав нею, але й пасажирам, що діставалися до Львова чи Мостиськ іншими потягами.

Пам’яті товариша

Обласне товариство політичних в'язнів і репресованих зі сумом повідомляє про смерть свого побратима, голови Стрий-сь­кого районного товариства політв'язнів і репресованих Негвара Зубенка

Центр туристичного впливу

Ірина Залецька

Чиновники та депутати ніяк не поділять, кому ж керувати новим ЛКП "Центр розвитку туризму"

День туризму у Львові

27 вересня відзначають Все­світній день туризму. Цьогоріч із цієї нагоди у Львові проводитимуть безкоштовні екскурсії та змагання з пішого, водного та велотуризму.

Після вибуху

Мирослава Іваник

Семеро осіб, які постраждали піс­ля вибуху в Дрогобичі, досі перебувають у лікарні. Стан трьох - важкий.

Саддама повісили нечесно

Смертний вирок іракському диктаторові Саддамові Хусейну багато політологів та експертів свого часу розглядали як зреалізовану модель правосуддя переможців. Зараз з'являються нові підтвердження цьому.

Клуб серійних убивць?

Маті Саарі, що вбив десятьох осіб у фінському коледжі в місті Каухайокі 23 вересня, як виявилося, дружив з Пекка-Еріком Аувіненом, який у листопаді 2007 року вчинив аналогіч­ний злочин у коледжі в місті Йокела. Як пише газета "The Tіmes", Саарі й Аувінен грали у мережі в гру "Battlefіeld" у складі однієї команди.

“Термолюдина” над Ла-Маншем

Швейцарський льотчик Ів Россі на прізвисько "термолюдина" має намір вперше перелетіти з Франції до Британії на крилі з реактивною тягою. Він планував переле­тіти Ла-Манш, подолавши трохи більше 35 кілометрів ще цього четверга, проте експеримент довелося перенести через негоду.

Росія шпигує за НАТО

З часу погіршення стосунків "Росія - Захід", які зумовила війна в Грузії, світ боїться чергової холодної війни, а у НАТО переконані, що  Москва посилено шпигує за Альянсом.

Абхазію та Південну Осетію не визнають

До Росії і Нікарагуа ніхто приєднуватися не хоче

Біль розлуки

Діти емігрантів про себе та Україну

Потебня – нам усім рідня

або Як академік міністра спростував

“Москалиця” й прокурор

Ірина Цицак

Детективна історія замість жіночої драми

Янукович дав задній хід

Партія регіонів призупинила будь-які переговори про створення коаліції. Про відповідне рішення президії фракції повідомив народний депутат, "регіонал" Олександр Єфремов.

УНА-УНСО звинувачують у тероризмі

Моніторингова група молодіжного руху "Наші", яка працює в Південній Осетії, звернулась до Генеральної прокуратури Російської Федерації з проханням внести українську націоналістичну партію УНА-УНСО у список терористичних організацій.

Соціальний клієнтизм

Ігор Гулик

Сергій Грабовський в одному зі своїх частеньких коментарів для радіо "Свобода" уживає термін, який, мабуть, дуже пасує для нинішніх настроїв українського загалу - виборчий клієнтизм. Тобто йдеться про справжню налаштованість вітчизняного електорату обирати парламент чи президента не за ідеологічними рисами об'єкта електоральної прихильності, а в системі "голос в обмін на блага".

На відстані горнятка кави

Як і більшість середньо­статистичних громадян Західної Європи, тривалий час я уявляв собі Львів містом не настільки далеким, як Москва, але безперечно з суворими кліматичними умовами та тривалим радянським минулим. Бо ніде правди діти - років із десять тому навіть ностальгійне слово "Лєм­берґ" далеко не кожному австрійцеві асоціювалося із сучасним українським містом неподалік польського кордону.

Бабай у штанах із секонд-генду

Перше і найважливіше з того, що доводиться кожного разу освоювати, коли їдеш за кордон, а потім коли повертаєшся, - це вміння переходити вулицю. Мені завжди потрібно кілька днів для того, аби звикнути до різкого скреготу гальм на дорогах, коли вартує лише поставити ногу на пішохідну смугу, і відразу ж машини терпляче зупиняються і чекають, поки ти перейдеш дорогу. Часом, коли гальмують особливо різко, стає ніяково за створені незручності.

Правильні акценти

Мар’яна Вербовська

Марія Кривенко, письменниця, вдова Сашка Кривенка, про нову книжку, чотирьох доньок та чоловіка

Міланська рапсодія

Що одягати наступної весни та літа, модниці світу вирішують уже сьогодні, спостерігаючи від 20 по 27 вересня за модним калейдоскопом у рамках традиційного, організованого Національною палатою моди Італії Міланського тижня жіночої моди.

Не ставте дитячу літературу в куток!

Ярина Коваль

Галина Малик, письменниця, про собак, Попелюшку та вміння дивитися на світ очима дитини

 

Львів – місто “Контрастів”

Мабуть, слід ще раз нагадати львів'янам про те, що вже розпочався традиційний для цієї пори Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти".

ABBA назавжди

Відзначте, будь ласка, що від 25 вересня у львівському прокаті триває показ чудового мюзиклу на музику легендарної групи ABBA "Mamma-mia!".

Почитав сам – віддай ближньому

Відмовитися від гро­міздких домашніх біб­ліотек агітують учасники буккросингу.
1.0717 / 4.03MB / SQL:{query_count}