Четвер, 14 серпня 2008, №33 (684)

Влада на колесах

"Мерседес" і  "Тойота" - бойові машини українських можновладців

Незручний сусід

Валєрій Соловєй, доктор філософських наук, професор, про «європейськість» Росії і перспективи наших стосунків

Як рідні брати

У прес-тур, чи точніше у "прес-похід", вирушили минулого тижня львівські журна­лісти на запрошення пластунів. Нас відвели в гори, де далеко від цивілізації відбувається вишкіл майбутніх інструкторів Пласту - "Лісова школа".

Санкціями – по вухах

За недотримання квоти національного продукту в ефірі радійників... попереджують

Двійка за проїзд

Ірина Залецька
Вартість проїзду в львівських маршрутках вже з 13 вересня може зрости до двох гривень. Перевізники мотивують це значним подорожчанням пального та самих автобусів.

На старт

Мирослава Іваник
15 серпня у Львові розпочнуть будівництво стадіону до Євро-2012.

Показове спалення наркотиків

Майже 300 кг наркотичних засобів та психотропних речовин (усього це 45 тис. доз), які б на „чорному ринку" коштували понад мільйон гривень, показово спалили цього тижня в автогосподарстві ГУ МВСУ у Львівській області

Ніжна цензура?

Мирослава Іваник
У Львівській ОДА нові керманичі інформаційного напряму. Зі зміною прізвищ змінюються і принципи інформаційної політики. Як повідомили "Пошті", першою ластівкою стало те, що т.в.о. Львівської ОДА Микола Кміть обмежив коло осіб, які можуть надавати офіційні коментарі пресі.

Не місце красить дійство

Мар’яна Вербовська
Через повінь бардівська забава "Бескиди" переїхала до Львова. Організатори вирішили провести свято музики в Шевченківському гаю, скоротивши програму з трьох днів до одного.

В очікуванні інвестора

Ірина Залецька

Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міської ради, про амбітні проекти і нових партнерів

Війна… Наша?

Кожна війна починається з великої брехні. Так сталося і у випадку з Грузією. Росія упродовж майже тижня господарювала на теренах свого (на її нескромну думку) «молодшого брата». І причиною став аж ніяк не грузино-осетинський конф­лікт, як декларували в Кремлі, а бажання офіційної Москви насадити новий світовий порядок.

Навчальний марафон стартував

"Пошта" підрахувала: на підготовку першокласника до школи батьки мусять витратити від 750 до 2000 грн

Не лякайте дітей школою

Першого вересня з нетерпін­ням чекають не лише діти, а й батьки, особливо першокласників. Адже хвилюються, як швидко син чи донька адаптуються до нової обстановки. 

Американські нотатки. Освіта

Книга, освіта та наука в Америці в особливій пошані. Кожний третій пасажир метро щось читає, а реклама коледжів і університетів у вагонах - найпоширеніша. Видавнича справа в Америці - дуже прибутковий бізнес, при тому 10 - 20 % ціни кожного проданого примірника становить гонорар автора.

Де старів Казанова...

Ярина Коваль
Один із найяскравіших авантюристів та коханців XVIII століття, письменник, мандрівник, інтриган, філософ, дипломат, картяр, математик, адвокат, музикант, шпигун, масон (перелік можна довго продовжувати) Джакомо Казанова на старість часто скаржився на дощову прохолодну погоду там, де змушений був жити.

Інфекції в очікуванні

Чи спалахнуть вони найближчим часом у постраждалих від повені районах, залежить від погоди і людей

Здоров’я з прилавка

Узятися за підготовку цього матеріалу нас змусив дзвінок до редакції.

Коштовний газ

У вересні кубометр "блакитного палива" вдарить по кишені українців

Хліб утримає ціну

Мар’яна Вербовська

До такої думки схиляються на Львів­щині, де, незважаючи на повінь, чекають кращого врожаю зернових, аніж торік. Михайло Кожушко, начальник Головного управління агропромислового розвитку Львівської ОДА,  запевняє: "Зростання ціни варто очікувати лише тоді, коли стрибне вартість палива. Доти все залишатиметься стабільним. До того ж область чекає високого врожаю", - каже Михайло Кожушко.

Без еліт...

Ярослав Іваночко
Українська незалежність: Політика

Прем’єр-ліга: міф про краще життя

Андрій Левківський

На найближчі кілька тижнів матчі українського футбольного чемпіонату відійдуть у тінь. На перший план вийде єврокубкові баталії вітчизняних клубів, особливо битва київського "Динамо" з московським "Спартаком", та товариський матч національної збірної проти поляків, який, нагадаємо, відбудеться у Львові. Але, незважаючи на "вагоміші" події в українському футболі, саме вітчизняна Прем'єр-ліга є в центрі уваги.

Потужність і швидкість

10 серпня у Львові відбувся третій етап автозмагань «Ройал Драгрейсинг». Перегони тради­ційно зібрали чимало учасників та глядачів.

Наочний приклад

Ігор Гулик
Гадаю, після російської агре­сії у Грузії в українських політиків не мало б залишитися й тіні сумніву в питанні - хто наступний? Сумнівів не­має і з приводу того, в якому регіоні спалахне конфлікт.

Бандера і голодомор

Коли Франц Йозеф І при­їздив на вокзал Львова, на той момент четвертого за величиною міста Габсбурзької імперії, першим на очі цісаря потрапляв нещодавно збудований неоготичний собор святих Ольги та Єлизавети. Той, хто сьогодні відвідує український Львів, відразу ж помічає неподалік цього собору пам'ятник чільнику ОУН Степанові Бандері.

Смаколики

Початок - у попередніх номерах

Начальник режисерів

Катерина Сліпченко

Чжан Імоу, кінорежисер, про історію, Україну та Спілберга

Помер Олександр Слободяник

11 серпня на 66-му році життя в США помер Олександр Слободяник - один із найвидатніших піаністів нашого часу.

Із Люм’єрами наввипередки

Ярина Коваль
21-24 серпня у нашому місті відбудеться Третій міжнародний кінофестиваль "Кінолев", який  чи не вперше спробують провести за аналогією до схожих кінодійств у світі.

Пісенний кордон

Мар’яна Вербовська

Олена Яремко, співорганізатор фестивалю „Кордон- 803", про спільну роботу над одним святом двох сусідок - України та Польщі

21.9307 / 4.03MB / SQL:{query_count}