№69 (1101), 30 червня 2011

Суперечливі пломби

Ірина Залецька
За опломбування та розпломбування лічильників води львів’янам знову потрібно платити/ Комунальне підприємство “Львівводоканал” знову братиме гроші за опломбування та розпломбування лічильників води. Підставою поновити оплату стала постанова Галицького районного суду Львова, у якій вказано про правомірність надання таких послуг.

Звуження прав, посилення централі

coder
Основним джерелом порушення прав та свобод в Україні 2011 року громадяни вважають президента України.

Велика китайська співпраця

Назарій Тузяк
Як Україні привернути увагу Китаю до своїх інтересів та перетворити оптимізм у реалізм

Чи чекати освітянам скорочень?

Ольга Хворостовська
Сьогодні на сесії депутати Львівської міської ради знову розглядатимуть питання щодо запровадження формули розрахунку кількості ставок педагогічного персоналу шкіл

Знахідка на Вірменській

Мар’яна Вербовська
Під час реставрації крамниці у Львові знайшли унікальні розписи ХVIII століття

Львівські новини: телеграф

coder
Сьогодні обговорять перспективи розвитку Підзамчого. У Львові буде нова автостанція. Книга про Папу. Кожен п’ятий львів’янин не хоче фан-зони в центрі міста

“Івасик-Телесик” і тріщина

coder
За три тижні після роботи відновленого фонтана “Івасик - Телесик” у Стрийському парку на конструкції з’явилася перша тріщина. На відновлення фонтана з міського бюджету витратили 2 мільйони гривень. Посадовці пояснювали таку велику суму тим, що до цього понад 30 років його не ремонтували, а також підведенням електромережі, влаштуванням світломузики тощо.

Зібрати видатних спортсменів

coder
Львівщина відзначила Олімпійський день-2011 заключним обласним спортивно-масовим святом у Стрию. Сонячного недільного дня місто Стрий приймало обласне спортивно-масове свято “Олімпійський день-2011”.

Експлуатація українців

coder
На Вашу думку, чи є досі в Україні трудове та сексуальне рабство?

Ювілейний етнофестиваль

Ірина Цицак
Олександр Ганущин, співголова громадського оргкомітету фестивалю “Підкамінь-2011”, про особливості, новації та запрошені гурти, зокрема “ВВ”. На Бродівщині 22 – 24 липня в однойменному селищі відбудеться п’ятий етнофестиваль “Підкамінь-2011”.

Чисте і радісне “Життя смугасте”

Ярина Коваль
У Львівській галереї мистецтв – живопис та скульптура Яніни Миронової
0.2437 / 3.84MB / SQL:{query_count}